kontakt@guidiconsulting.pl
 +48 606 911 700

Kim jesteśmy

Guidi Consulting to polska agencja rekrutacyjna z siedzibą pod Krakowem, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 13342. 
Agencja oferuje szeroki wachlarz usług rekrutacyjnych i z zakresu HR, dostosowanych do potrzeb klientów.
Firma posiada wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu dedykowanych usług HR dla firm z praktycznie każdego sektora rynkowego. Konsultanci Agencji to wysoko wykwalifikowani eksperci w zakresie usług HR i biznesowych, którzy swoje doświadczenie zdobywali zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym, w wielu branżach gospodarki, co pozwala na oferowanie szerokiego wachlarza usług.
 

Firma koncentruje swoje zasoby w sposób zapewniający efektywną i optymalną - w kontekście potrzeb klienta - realizację projektu rekrutacyjnego. Wyznajemy zasadę, że fundamentem wartościowych zasobów ludzkich w firmie są relacje, dlatego też naszym klientom dobieramy zawsze wykwalifikowanych kandydatów, którzy dzielą się pomysłami i identyfikują z potrzebami pracodawcy.

Firmę tworzy zespół profesjonalnych konsultantów posiadających wiedzę oraz umiejętności, które gwarantują skuteczną, efektywną i wysokojakościową realizację procesu rekrutacyjnego oraz projektów HR.
Doskonała znajomość rynku i rozumienie potrzeb firm z danej branży, pozwala nam na właściwe definiowanie obszarów i zasobów, dzięki czemu optymalnie realizujemy usługi zamawiane przez klientów.

Właściciel

Sandro Guidi to profesjonalista z ponad 15-letnim stażem w usługach HR, w kraju oraz za granicą. Specjalizuje się w szczególności w obszarze head-huntingu, a jego kompetencje zostały potwierdzone międzynarodowym certyfikatem CIPD.

Business Partner

Ferdinando Lignano to menadżer z ponad 20-letnim stażem w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi i partner biznesowy Agencji. Posiada międzynarodowe doświadczenie oraz wspiera firmy w trakcie restrukturyzacji oraz reorganizacji.

Business Partner

Joanna Zawadzka to niezależna konsultantka z blisko 15-letnim doświadczeniem w usługach dla sektora publicznego oraz prywatnego. Doradza firmom w kwestiach związanych z marketingiem, zarządzaniem zasobami i optymalizacją biznesową.

Nasza oferta

Guidi Consulting to godna zaufania i solidna firma dostarczająca wysokojakościowych usług w zakresie szeroko pojętego HR i usług rekrutacyjnych.
Od ponad 10 lat działalności nasi konsultanci realizują projekty rekrutacyjne oraz konsulting biznesowy, zarówno w Polsce, jak i za granicą, dedykowany obszarom administracyjno-finansowym, IT, HR oraz wielu innym w ramach istniejących branż.

Na blogu

 Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami poświęconymi rozwoju zasobów ludzkich, kulturze organizacyjnej firm oraz szerwoko pojętemu rynkowi usług w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.
Artykuły dostępne są w języku angielskim tutaj >>

Kariera

Guidi Consulting współpracuje obecnie z wieloma uznanymi, międzynarodowymi firmami w regionie EMEA, dostarczając najlepszych na rynku talentów. Oferujemy rozwiązania łączące osoby poszukujące pracy z pracodawcami.
Sprawdź nasze aktualnie otwarte procesy rekrutacyjne i przyspiesz rozwój swojej kariery.

 

 

 Aktualnie poszukujemy na pozycje:

 

 

Administratorem danych osobowychprzekazanych podczas aplikowania na publikowane w serwisie www.guidiconsulting.pl ogłoszenia o pracę lub przekazywanie CV wraz z danymi osobowymi bezpośrednio na skrzynki mailowe pod domeną guidiconsulting.pl, jest obecnie Guidi Consulting Sandro Guidi z siedzibą w 32-031 Chorowice, ul. Widokowa 28. Informujemy, iż każdemu użytkownikowi przysługuje prawo do dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz przeniesienia danych. Szczegóły dostępne są w naszej nowej Polityce Prywatności znajdującej się pod linkiem.

Kontakt

Guidi Consulting


Adres: ul.Widokowa 28, 32-031 Chorowice
Telefon: +48 606 911 700
Telefon: +48 609 199 502
E-mail: kontakt@guidiconsulting.pl

Poniedziałek - piątek: 9.00 - 17.00
Numer Agencji w rejestrze KRAZ: 13342

 

 
 
Dołącz do nas:
Lokalizacja