Drogi użytkowniku,

W związku z odwiedzaniem naszego serwisu internetowego przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Jeśli kiedykolwiek brałeś udział w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez naszą Agencję Zatrudnienia Guidi Consulting Sandro Guidi, 32-031 Chorowice, ul Widokowa 28, zarejestrowaną w KRAZ pod numerem 13342, lub kiedykolwiek przesłałeś nam swoje CV, przetwarzamy również Twoje dane osobowe podane w przesłanej aplikacji.

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Twoje dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez naszą Agencję i jej Kontrahentów (tj. potencjalnych pracodawców) na dowolne stanowisko. W szczególności dane osobowe są przetwarzane w celu:

W związku z przetwarzaniem przez Guidi Consulting Sandro Guidi danych osobowych, przysługuje Ci prawo do:

W celu dokonania jednego z powyższych, możesz przesłać maila na adres e-mail kontakt@guidiconsulting.pl wraz ze stosownym oświadczeniem.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku stwierdzonej i uzasadnionej niezgodności przetwarzania danych przez Guidi Consulting Sandro Guidi z Rozporządzeniem, przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku dalszych pytań związanych z Twoimi danymi osobowymi prosimy o kontakt na kontakt@guidiconsulting.pl.

Zespół Guidi Consulting

Przejdź do strony